Karrier

PÁLYÁZATI ÉRTÉKESÍTŐ

Európai Uniós és hazai finanszírozású pályázatok írásával és menedzselésével foglalkozó cég keresi munkatársát pályázati értékesítő munkakörben. Értékesítési feladatok ellátását mind a közszférában, mind a civil szférában, mind a vállalati szférában szükséges ellátni.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég szolgáltatásainak értékesítése Magyarország területén
  • új ügyfelek szerzése
  • ügyfél igények feltárása, megismerése
  • szerződéskötés meglévő szerződésmintákkal
  • adminisztráció

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalat
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • önállóság
  • csapatszellem
  • nagyfokú kreativitás
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • uniós pályázati rendszer ismerete
  • gazdasági háttértudás
  • aktív kapcsolatrendszer
  • idegen nyelv ismerete
  • saját gépjármű
  • azonnali munkakezdés
  • számlaképesség

Amit kínálunk:

  • lakóhely szerinti működési terület
  • folyamatos értékesítési és pénzkereseti lehetőség
  • piacképes termékek, szolgáltatások
  • versenyképes jövedelem, motivációs rendszer
  • pontos elvárások és szakmai támogatás a kitűzött célok elérésében
  • tréningek, képzések
  • fiatalos, lendületes csapat
  • stabil vállalati háttér, kulturált munkakörülmények

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje az info@palyazatiakademia.hu  e-mail címre. A jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk.